Jak szybko wydać swoją książkę?

Napisałeś książkę i zastanawiasz się co dalej. Nie czekaj na szczęśliwy zbieg okoliczności, kiedy Twoją pracą zainteresuje się duże wydawnictwo.

Weź sprawy w swoje ręce i wydaj książkę już teraz! 

Spełnij swoje marzenia i zacznij zarabiać od razu!

 To prostsze niż Ci się wydaje. Wystarczy Twój pomysł. Resztą zajmie się Pogotowie Wydawnicze. Skorzystaj z naszej wiedzy, doświadczenia i innowacyjności. Zapewnimy Ci profesjonalną i kompleksową obsługę, która uwzględni Twoje oczekiwania.

Wiemy, jak wydawać książki i podpowiemy Ci, jak to się robi. Z nami wybierzesz odpowiednią oprawę, formę i narzędzia promocji, dzięki którym będzie Ci łatwiej dotrzeć do czytelników. Możesz polegać na naszym profesjonalnym zespole, który odpowie na każde pytanie i przeprowadzi Cię przez kolejne etapy wydawania książki.

Jak wygląda współpraca Autora z Pogotowiem Wydawniczym?

Oferujemy Ci 2 opcje współpracy w zakresie wydania książki i tylko Ty sam decydujesz, którą wybierasz.

Książka papierowa + ebook GRATIS

To idealne rozwiązanie dla osób, które marzą o tym, aby oglądać okładkę swojej książki na półkach księgarni stacjonarnych. Wybierając książkę papierową, będziesz decydował o korekcie, redakcji, oprawie, rodzaju papieru, formacie, składzie i okładce. Od nas otrzymujesz numer ISBN, który umożliwi wprowadzenie książki do szerokiej dystrybucji. Nasz system zapewnia, że jako autor dysponujesz ogromną dawką niezależności i możesz urzeczywistnić marzenie o swojej książce dokładnie w takiej formie, jakiej oczekujesz.

KROK 1. Prześlij nam tekst swojej książki.

KROK 2. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację kosztów. Skorzystaj z naszego kalkulatora i sprawdź, ile może kosztować wydanie książki

KROK 3. Ustalimy szczegóły współpracy i prześlemy do podpisania umowę.

KROK 4. W ciągu 3 miesięcy od podpisania umowy Twoja książka jest gotowa, a Ty zaczynasz zarabiać.

To jeszcze nie wszystko ze strony Pogotowia Wydawniczego. Jeśli wybierzesz wydanie książki w formie papierowej, otrzymujesz od nas w prezencie e-booka ze swoją książką!

Skonwertujemy Twoją książkę do formatu elektronicznego całkiem za darmo, dzięki czemu zyskasz szansę dotarcia do jeszcze większej liczby czytelników. A co najważniejsze, także więcej zarobisz.

E-book

Wydanie książki papierowej w Pogotowiu Wydawniczym jest bardzo proste. Jednak wydanie e-booka jest jeszcze sprawniejsze i szybsze. Zacznij karierę pisarską od zostania autorem e-booka. To wspaniałe rozwiązanie dla osób, które idąc z duchem czasu, chcą korzystać z nowoczesnych technologii. Decydując się na e-booka, nadal pozostajesz niezależny w kwestii korekty, redakcji i okładki. Od nas otrzymujesz numer ISBN. To Ty decydujesz o tym, jak będzie wyglądała Twoja e-książka.

KROK 1. Prześlij nam tekst swojej książki.

KROK 2. Przygotujemy dla Ciebie indywidualną kalkulację kosztów.

KROK 3. Ustalimy szczegóły współpracy i prześlemy do podpisania umowę.

KROK 4. W ciągu ok 2 miesięcy od podpisania umowy Twoja książka jest gotowa, a Ty zaczynasz zarabiać.

Zainteresowała Cię nasza oferta? Wyślij nam swoją książkę!

Zachęcamy do kontaktu z nami, niezależnie czy masz już gotową książkę do wydania, czy dopiero stawiasz pierwsze kroki jako autor. Jeśli masz próbkę swego pisania, bądź kompletny rękopis, możesz dołączyć go do wiadomości wysłanej do nas.

Na wszystkie zapytania odpowiemy!

Komentarze i pytania są mile widziane.


Dozwolone formaty plików: doc,docx,pdf,txt,gif,jpg,jpeg,png.
Maksymalny rozmiar pliku: 1mb.