Usługi wydawnicze – dla autorów i self-publisherów

Uwielbiasz pisać, tworzyć, jesteś prawdziwym pasjonatą, który swoją wiedzę i talent przelewa na papier? To wspaniale, bo właśnie takich ludzi potrzeba na rynku książki.

Pogotowie Wydawnicze istnieje przede wszystkim po to, abyś mógł wreszcie zaistnieć w realnym świecie pisarzy i czytelników. Z nami możesz wydać swoją książkę zarówno w formie drukowanej, jak i e-booka.

To jednak nie wszystko, co mamy do zaoferowania. Jeśli nie zdecydujesz się na wydanie książki w naszym systemie, ale chciałbyś, aby tekst był profesjonalnie przygotowany, marzy Ci się ładna okładka albo chcesz mieć ciekawie złożony tekst, polecamy skorzystanie z wybranych usług.

To oczywiste, że trudno być specjalistą od wszystkiego. Skoro jesteś pisarzem, niekoniecznie musisz znać się na obsłudze programów służących do składania książki czy projektowania graficznego.

Z myślą o takich osobach przygotowaliśmy pakiet usług wchodzących w skład standardowego procesu wydawniczego. Możesz skorzystać z jednej z nich lub wybrać kilka jednocześnie. Wszystko zależy od Twoich potrzeb i możliwości.

Redakcja

Dzięki redakcji tekst Twojej książki zyska całkiem nowe oblicze, ponieważ w trakcie tej czynności profesjonalny redaktor wygładzi wszelkie niedociągnięcia językowe. W efekcie otrzymasz jednolity i poprawny pod względem stylistycznym i gramatycznym tekst książki.
To bardzo ważne ze względu na czytelnika, który powinien dostać książkę na możliwie najwyższym poziomie, taką, która jest po prostu dobra jakościowo. W ten sposób masz szansę zyskać uznanie wśród czytelników, którzy powrócą do Ciebie w przyszłości.

Korekta

Wiadomo, że każdemu zdarzają się pomyłki w tekście, które trudno samemu wyłapać. Aby mieć pewność, że unikniesz błędów ortograficznych albo niewłaściwej interpunkcji, zaufaj korektorom z Pogotowia Wydawniczego. Oni wiedzą, jak wyeliminować błędy tego rodzaju, które znacznie obniżają jakość każdej publikacji.

Skład/konwersja

Nawet sprawdzony i poprawny językowo tekst książki wymaga jeszcze jednej rzeczy, aby nabrać kształtu książki. To skład dla przyszłej książki papierowej oraz konwersja dla e-booka. W trakcie tego procesu dzięki użyciu dedykowanych programów komputerowych tekst Twojej książki zostanie rozmieszczony w układzie strony. Wtedy wreszcie dowiesz się, ile stron będzie miała Twoja publikacja. Estetyczny skład, rodzaj i wielkość czcionki to niuanse, które decydują o odbiorze książki przez czytelnika.

Projekt okładki

Okładka to wizytówka Twojej książki, która powinna zapraszać czytelnika i przyciągać jego wzrok. Inaczej będzie wyglądać okładka poradnika zdrowotnego, a inaczej okładka powieści obyczajowej. Zaprojektowaliśmy już ponad setkę okładek dla różnych książek i wiemy, co zrobić, aby nadać książce atrakcyjną oprawę graficzną. Możesz nam śmiało zaufać w tej kwestii.

Zadbaj o pełen profesjonalizm przy swojej książce i powierz wybrane kwestie specjalistom. To, co otrzymasz od Pogotowia Wydawniczego, to: jakość, szybkość i solidność.

Jeśli zdecydujesz się na określoną usługę, prześlij do nas zapytanie na adres: kontakt@pogotowiewydawnicze.pl
Przygotujemy indywidualną kalkulację dla Ciebie uwzględniającą potrzebny nakład pracy i Twoje oczekiwania.

Nie działaj sam – zaufaj profesjonalistom!